Rady pro tebe♥

Queen of pink? :P

28. července 2010 v 18:58 | ° AnNie ~
Růžová Barbie Nat
No, čím začít? Všichni jste určitě slyšeli o ,,nové blogové královně" Natalii Sadness. Dívka, která našla zalíbení v růžové barvě, fotkách a modelingu. Mám na ni svůj názor, který vám ukážu poté, co shlédnete video. Taky menší citace z Reflexu:
"Ahoj, právě jsi zavítala na blog, který patří majitelce Natalii Sadness. Není to jen blog, zanechala jsem tady kousek sebe." Kdyby jenom kousek. Modrooká blondýnka s přezdívkou Natalia Sadness (a youtubovou přezdívkou NANINKABARBINKA) ze sebe na svém blogu nechala pořádný kus. V první řadě na něm najdete její božskou fotografii, na které skládá Rubikovu kostku… tedy spíš ji jenom tak drží a kouká na ni… pak je tu fantastický výčet jejích zájmů (SHOPPING, PINK, LADY GAGA, FOOD, HORROR, ELLE) a nechybí dokonce i její vlastní "báseň blogu". Ano, je toho obrovská fůra. Proto k tomu NANINKABARBINKA nahrála pár vysvětlujících otázek a odpovědí:Otázky jsem si netvořila sama. Proč bych to jako dělala.
Odpovídala jsem na dotazy holek na blogu! Takže až si zase někdo
chytrý bude myslet, že si píšu otázky jen tak, zjistěte si okonosti!!!!

Potřebuješ dobrou radu? Napiš mi=)

27. března 2010 v 8:55 | ° AnNie ~
©2007-2010 ~narabia
Love by AnNie © AnNie
Z názvu již asi vidíte o co se jdená. Je to tak, že spoustu lidí píše  na své blogy, že se trápí, že potřebují poradit... A já se na to nemůžu dívat, nebo to číst protože všechno to strašně prožívám. Mám to nějak divně nastavený, ale prostě když čtu jak je někdo smutný, začnu se tak cítit taky. Když někdo píše že ho někdo zradil, myslím si že jsem to byla já. Ale nadruhou stranu, když je někdo šťastný, okamžitě se mi změní nálada, jsem happy a přeju mu to..=) A tak bych chtěla aspoň částečně pomáhat, když mi sem někdo napíše, okamžitě se mu budu snažit odpovědět. Strašně ráda, a i se budu snažit vám psát na blog, když někdo potřebuje poradit, ale víte že je nespočet blogů a každý má svůj problém co se týče jak člověka sama tak i například grafiky či řečí ohledně kluků. Proto bych všem strašně ráda pomohla, ale samy víte, že ne každý o pomoc stojí. Já sama bych to ani nestihla, je to nemožné. Ale aspoň doufám, že když někdo bude chtít vážně pomoct tak že mi doopravdy napíše ať je to cokoli. Strašně mi vadí když se někdo trápí. Trápí se každý, ale jeden má nějakou maličkost, druhýmu třebas onemocněla maminka. Trapí se každej na světě (i já=P) a já kdybych mohla, pomohla bych všem. Jenže to bohužel moc nejde. Tak se budu aspoň snažit pomoci Vám, takovéhle malé menšině oproti lidem z celého světa. Takže určitě když někdo bude potřebovat pomoci napište mi. Jsem tu pro Vás. Vaše ° AnNie ~ 

____________________________________________________________________________________

• Předem napište, jestli chcete odpověď veřejnou,
   kterou tu zveřejním, nebo odpověď, kterou vám
   pošlu jen na e-mail.

• Můžete se ptát na cokoli, odpovím KAŽDÉMU.

____________________________________________________________________________________
 
 

Reklama