Duben 2011

spring is beautiful for those, who experienced a long winter.

30. dubna 2011 v 12:36 | ka. |  Avatars

pump it. ahooj) takze, dalsi varka avataru, snad se bude libit. mela jsem v pocitaci tyhle fotky a chtela jsem je vyuzit, nez zase jaro zkonci,takze.. jinak. vcera jsme meli tanecni vystoupeni. bylo to.. epesni. a dneska carodejnice. hrozne me stve, ze budou zatahy. ale tohle proste riskovat nebudu,takze si to piti odpustim. no ale vodnici si neodepru. :D
hrozne mam potrebu nekde sehnat par milionu a koupit si nove hadry. ale predevsim fotak teda. jestli mi nekdo chce darovat canon 500 D, neodmitnu. :D


love in starbucks.

25. dubna 2011 v 14:05 | ka. |  © ka's photography.

Prague, Wenceslas Square.

ma nejlepší kamarádka kaja. ^^ © ka's photography. /dont copy!/
Drazí, milí.
Vracím se zpět v celé své "kráse". ;D Chybělo mi to. Blog, vaše články, psaní, čekat na komentáře a úsměvy na tváři. Chyběla mi má drahá Bee. A chybí i teď, jelikož zmizela. Doufám, že se mi vrátí.
Nikoho dalšího jsem nevypátrala, až teď, co mám tu chvilku času, se jdu dát do objevování "novinek". Mezitím, co jsem zanedbávala blog a trochu žila, jsem nafotila spustu fotek. Budu pečlivě vybírat z těch pár tisíců a postupně je sem přidávat. Doufám, že se budou líbit.
j u s t e n j o y i t.
ka. (heart)-.

back in black.

20. dubna 2011 v 16:39 | ka. |  cvak.cvak..píše ká.


HAJ GAAAJS!
vracim se zpet. skola tedka nebyla moc tip a top, takze jsem nemela cas na blog. doufam, ze tu prezivate. jeste nejsem uplne v obraze, co se tyce zmen, za ty dva mesice, co jsem tu nebyla. doufam, že to neni nic zavazneho. (az na nove formatovani clanku) takze. doufam, ze bych snad ted mohla chodit zase pravidelne. mam spoustu novych fotek, tak snad budu i update.:))
jsem rada, ze jsou uz ty velikonoce. konecne se zase vyspim! jinak muzete hodit oci na dArt, mam tam nove fotky a tak..)