Leden 2011

Song of week.~ raise your glass and be ok.

30. ledna 2011 v 18:26 | Ká. |  Appetizer

Ká. © 2010 // amazing-gallery.blog.cz
Mám tu vyhodnocení ankety, která se možná trošičku (víc) protáhla. Každopádně - o dva hlasy vyhrál John Lenon - Imagine nad Queen - Don't stop me now. U2 s With or without you se umístili stejně jako George Harrison s I got my mind set on you. Mě osobně se určitě imagine líbí, ale abych pravdu řekla, tak se mi všechny písně líbí stejně. Myslím si, že v tom také hraje určitou roli to, jak  kdo jakou píseň zná. Ano, dala jsem vám tam playlist, ale pochybuju, že by si každej pustil celé všechny čtyři písně. :) 
V každém případě dnes tu mám novou anketu s novými písněmi. Jsou to nynější hity, opět dávám jen to, co poslouchám já. Takže Justina B. určitě nečekejte;) 
Takže, anketa je pod článkem. Šup,šup, nebuďte líní, zajímá mě výsledek. Ká.

Katy Perry - Firework
Pink - Raise your glass
Nightwork - Tepláky 
Christina Aguilera - You lost medaisy.

26. ledna 2011 v 19:05 | ká. |  © ka's photography.
Ká. © 2010 // amazing-gallery.blog.cz
kopretina. jednou v létě.
k dnesku se nebudu vyjad.. jee, spadla mi rasa! neco si preju. ne, to vam nemuzu rict. tak co, jake budou znamky na vyzu? ja budu mit snad nejlepsi vysvedceni co sem na gymplu. - 1 trojku.))) jinak opet posilam odkaz na fajn holcinu. perex.

something is wrong.

24. ledna 2011 v 23:25 | Ká. |  © ka's photography.
Ká. © 2010 // amazing-gallery.blog.cz
tudum.tudum. fotka absolutně o ničem. a přece o něčem.

jentak, bájdvej. přezdívku měnim na Ká. jednoduché prosté ká. jo. už mě unavuje, když všude vidim annie sem, annie tam. moje pravé jméno je Karolína. takže tak. promiňte za zmatky. fakt soráč kámo. vaše ká.
edit: konečně sem si napsala ten profil. takže kdyby měl někdo chuť číst ty sračky a podívat se, jak vypadám tak ať se koukne, ne? jo a fotka je z profilu. jako profil. chápeš? dvojvýznam. no nic. tak zas někdy. muah*


~ Look into my eyes.

23. ledna 2011 v 20:08 | ° AnNie ~ |  Layauts
~AnNie° © 2010 // amazing-gallery.blog.cz
Ahooj. Takže. Nemyslím si, že se tenhle layout vztahuje k jakkékoliv objenávce. Vlastně měl vypadat uplně jinak, takže mi to trochu nevyšlo a vzniklo z toho toto. Doufám,  že se líbí. Je hodně težké vymyslet opravdu originální layout, který nikdo nemá a tak se zapřísáhnu, že tomu, kdo by chtěl kopírovat nebo snad napodobovat, vyškrábu oči. A i když si myslím, že podklad ještě nikdo takový neudělal, je tam to oko, které je podobné tomu co má Gormal. No, snad se svět nezboří.  Snad, snad se líbí. Děkuju;) S láskou ta.

Song of week.~// gold 80's

2. ledna 2011 v 13:23 | ° AnNie ~ |  Appetizer
~AnNie ° © 2010 // Music is RETRO ♥

Appetezier

Rozhodla jsem se to tu trochu oživit, proto přidávám novou rubriku - appetizer. Znamená to předkrm, chuťovka. Každý týden sem dám na výběr pár písní a vy vyberete, jaká je nejlepší.
Momentalní téma jsou zlatá osmdesata, mám tu 4 songy, tak vybírejte.))


~AnNie° © 2010 // amazing-gallery.blog.cz
a) Queen - Don't stop me now
b) John Lennon - Imagine
c) U2 - With or without youd) George Harrison - Got my mind set on youKterá se vám nejvíc líbí? Hlasujte v anketě. ;)