Říjen 2010

Hope.

13. října 2010 v 13:24 | ° AnNie ~ |  Avatars
Hope _ ~AnNie ° © 2010 // amazing-gallery.blog.cz
Tak jo. Zanaříkejte si, zanadávejte. Máte na to plné právo. Jsou příšerné, nejspíš jsem vyšla ze cviku.:/ Upřímě? Mě se líběj jen první 3. A tím to asi hasne.
Jinak, ahooj:) Jak se máte? Já vím, dlouho jsem tu nebyla. Ale poslední dobou moc nesthíhám. Vůbec nic. Škola jde pěkně bídně, rozhodně ne tak, jak by jsem chtěla. Ale co už, mohlo by to být horší.
Tak mě napadá, že miluju podzim. Moc. Ne proto, že mám narozeniny, ale proto že se cítím svá. A taky mě přijde, že mě to období dokonale vystihuje. Barevné listy, pouštění draka, vítr.. to všechno mi dělá radost. :) A pak, když prší, tak moje deprese si taky najdou cestu ven. ;) A chce se mi fotit. :P Hm, tak si říkám, že příští avatary budou na téma podzim. :D

~AnNie ° © 2010
Avatary perex.)

Život není hazard

2. října 2010 v 12:15 | ° Sophie ~ |  Sophi píše...
   
Hope _ ~AnNie ° © 2010 // amazing-gallery.blog.cz
Doteď jsem nachápala jak si užívat každou minutu života a jak neproletět celý svůj život a vidím že spousta lidí to bohužel asi nikdy nepochopí. Nevidí na sobě chyby vidí je jen na druhých a já si ty moje chyby začínám uvědomovat. Není to fér řeknete si on/ona je úžasný člověk žádné chyby nemá...KAŽDÝ MÁ CHYBY! Bez toho by se nedalo žít...ale zkoušeli jste se nad sebou někdy zamyslet? Například já jsem posledních pár měsíců myslela jen na kluky a na to proč se jim líbí jen prsaté holky...ne. Až do včerejška kdy jsem pochopila že mí spolužáci myslí taktéž na školu...přece si učením od rána do večera nezkazíme život!?Každému jde něco. I já si představuji že budu mít krásný život s dětmi a manželem-ano jsem naivní nic takového neexistuje. A právě tím že jsem se nad sebou zamyslela jsem zjistila že žijeme jen jednou a s chybami které dělám a s nástrahami které se mi pomalu otevírají vím že tím musí projít každý...Zamyslete se nad sebou a uvidíte že pro některé lidi je život jen hra.

Soph.