Září 2010

Expectations ~

28. září 2010 v 22:08 | ° AnNie ~ |  Krátké eseje aneb ,,Když se inspirace blýskne"

Naděje


Hope _ ~AnNie ° © 2010 // amazing-gallery.blog.cz

Někdy si říkám, že už i ta mne opustila. Někdy jsem na tom až tak špatně. Někdy si myslím, že je to to poslední, co mi zbývá. A přece - vím, že Naděje zůstane vždy se mnou. Vždy bude stát po mém boku, vždy bude ta poslední, kdo by odešel. Tak to bylo, je a bude. 

Naděje je něco, co každý člověk potřebuje. Je to něco s velkým N, protože lidstvo by bez toho nemohlo být. Všimně te si, že naděje se objevuje hlavně v naším ,,každodenním" životě.  Ať už ráno vstáváte a doufáte, že je sobota, nebo naopak se modlíte, aby jste nezaspali. Jedete poprvé autem, doufáte, že nenabouráte. Šéf si vás pozval na kobereček, modlíte se, aby to dobře dopadlo. Píšete ve škole písemku, doufáte, že ji napíšete maximálně na ,,dobře". Procházíte se po městě a doufáte, že ho/ji potkáte. Nebo jste prostě na facebooku a přejete si, aby napsal/a první.

Kdyby tato vlastnost nebyla, co by jsme si počali? Od ni se přece odvíjí všechny věci.  Kdybychom nedoufali, nejspíš by se nic nemohlo splnit. Možná jsem naivní, možná se mi to jednou splní. Strašně moc bych chtěla být profesionální fotografkou. Vím, mám k tomu ještě daleko a ještě spoustu věcí musím udělat. Ale co kdyby, přece jen? Možná je to daleká budoucnost či brzká přítomnost. Nebo se můj sen nikdy nesplní. Přesto: kdyby jste měli šanci, jen nakouknout do vaší budoucnosti, udělali by jste to? 

birthday .. ^^

26. září 2010 v 10:59 | ° Sophie ~ |  Sophi píše...
Avatar ~AnNie ° © 2010
haha. Ahoooj! :P
Jako. AnNie ma dneska narozeniny. Ale neví o tom, že tohle píšu:) takže pššt.
AnNie: Všechno nejlepší hodně zdravíčka štěstíčka a kamarádů, lásky, kluků a ať nikdy nejsi smutná!!!:)))

Pasivní odpočinek

18. září 2010 v 11:15 | ° Sophie ~ |  Sophi píše...
~AnNie ° © 2010
Tak zrovna tento víkend je pro mě jak stvořený na odpočinek po týdnu mučení a vstávání do školy...ale každopádně věřím že nejsem sama kdo si to jako já tolik vychutnává=). Samozřejmě po prázdninách nový rozjezd ve škole byl otřesný...tím myslím známky za 3 ve většině případů =P. Ale stala se mi taková věc, když jsem minulý pátek odjížděla vlakem z Prahy do Tábora. Přisedla Jsem si k dvoum mužům jeden byl tak ve středním věku druhému mohlo být tak kolem dvacítky. Po chvíli si k nám přisedl kluk tak v mém věku, ale nevěnovala jsem mu moc pozornosti. Když jsem si tak po hodině vyndala sluchátka z uší ten kluk mě oslovil. Ptal jsem mě odkud jsem a dozvěděla jsem se že bydlí na Černym mostu překvapivě v Praze=).pak jsme si vyměnili Facebooky ale on mi ten jeho napsal do mobilu. Po víkendu strávený u babči v Chotovinách jsem se strašně těšila až půjdu na počítač a najdu si ho...bohužel jeho jméno co mi zadal do mobilu to nenašlo a on mě každopádně taky nenašel a už se asi nikdy neuvidíme. Nejprve jsem si říkala jaké mám štěstí, ale pak se to obrátilo proti mně. To je ironie co?  
                                                        
                                                                      Vaše Sophi
BOX s HTML kody

17. září 2010 v 22:35 | ° AnNie ~
L I N K

HTML:
<a href="http://amazing-gallery.blog.cz/"><img src="http://nd04.jxs.cz/436/511/46fb0eded8_69352292_o2.gif" alt="" title=""></aBOX


Toplist

TOPlist

Hayley Williams ♥


Favourites


Profile ~

17. září 2010 v 22:25 | Ká.
Ká. © 2010 // amazing-gallery.blog.cz
about someone. about ka. about me.
čus-. já sem ká. zkráceně si moc nepotrpim na nějaké řečičky okolo. jsem 14 letá, naprosto obyčejná holka. jsem nudná a nezáživná. namyšlená a pitomá. zlá a sebestředá blondýna nabarvená na červeno. /cca 2 roky/. vcelku asi špatná holka. jde tu o měřítko. každej má jiný rozměry a hranice chování. můu vám říct, jaká si myslím že sem. můžu vám říct, jaká bych chtěla být. a co vy? můžete mi věřit,.. ale nemusíte. jsem taková, jaká sem. někdo by řek divná. někdo by řek fajn. jo. podle mě to takhle nejde říct. takže co z toho plyne? obrázek si o mě udělejte sami. 
životopis
mm. nemám. proč taky, žejo. na co. tak snad jen to. tančím. /dloouho. 8 let./ taky hraju na kytaru a tři fletny. jo. to taky dlouho. ve volnem čase fotím. co? všechno. miluju to. a taky píšu. jo. často píšu si jen tak, pro sebe. a když se mi chce, zveřejnim to. taky často přemýšlim. o mě, budoucnosti, o životě, o všem. jo, to sem zapoměla. sem sobecká a lakomá. ha. 
something.
je moje oblíbené slovo. něco. a nic. miluju sníh a fotky. občas svět. občas taky někoho jiného. jsem líná a mám dost divnej pohled na svět. nikoho nezajmám a tak si vedu svou. ráda poznávám lidi.ale věc se má tak, že sem stydlivá a buď kecám moc, nebo spíš vůbec. /což je častější/. ráda bych to v životě někam dotáhla. ukázala, že nejsem k ničemu. mm, je to težký. ale jo. chci být novinářkou. a cestovat, a psát, a fotit. no. to je ale asi daleko.
a dál? 
nevím co. připadám si jako malá, bezvýznamná holčička. taková nevinná. no to ne. nejsem anděl. jsem andělský ďábel. hahah. moje oblíbená knížka je pán prstenů. jo,celá ta řada. taky harry potter. hu, všech 7 dílů sem četla. film? asi remember me. bombovej. a taky alice in wonderland. taky mám ráda hudbu. moc. jedu si QUEENy. na ty bych nedala dopustit nikdy. freddie mercury byl užasnej-. další asi p a r a m o r e . ty určitě. hayley ~ bože. a když sem byla menší, vzor pro mě byla avril lavigne. a mám jí ráda furt. jo a nesmim opomenout p i n k , tu s užasnym hlasem a katy perry, která neni jen tak obyčejná zpěvačka. český moc nevedu. i když si ráda zazpívám se skupinou lucie. hrála všude, když sem byla ještě prcek. jo, hodně si zpívám. baví mě to. ale nemám na to hlas. tak co. s tužkou si rozumím asi víc. 
a ještě.
už nevim. když si vzpomenu, tak si kreslim. jo, to dělám ráda. taky si jentak tančim. a občas trpim samomluvou. hale ty holko v zdrcadle. ano? dneska si fakt divná. vím. včeras byla hezčí. jo,byla. fuj, ten pupínek. kecám sračky. tak zas někdy.
kontakt.
mám to někde v boxu. tak si na to klikni.kdybys chtěl/a pokecat, přidej si mě na ajsíkjků. fejsbuk nedávám a tušim že 15.ledna 2011 sem si ho zrušila. jo, vrátím se tam. ale ne brzy. a stejně si tě nepřidám tak co. 

i'm jumping. because i'm happy... right now. ♥

17. září 2010 v 16:32 | ° AnNie ~ |  cvak.cvak..píše ká.
~AnNie © 2010 // amazing-gallery.blog.cz // HAPPY.
*BUM* to byla rána. Spadl mi kámen ze srdce. :) všechno sedí, te'd jen to donastavit. Nechce se mi, ale co bych pro to neudělala:) Posílala jsem mejl na blog.cz a tam mi řekli, že prý bude všechno do týdne spraveno. No a stihli to dřív:) Jsem ráda, ani nevíte jak. Skáču až do stropu. Takže teď to všechno doupravit, pak nějaký článek a pořádně to rozjet. Ne že by mě políbila můza, ale musím se vypsat. z toho všeho. Nevím, jestli mi půjde dodělat (konečně) ten díl k Mrazivé samotě, možná jo, možná ne. Uvidíme. Tak zatím. ♥ Én.

Fuck everything ...

12. září 2010 v 14:56 | ° AnNie ~ |  Site Error
~AnNie ° © 2010
Jak se mám? No řeknu vám - naprosto dokonale. :/ Každý lay má svou chybu, dokonce i ten můj. Abych řekla pravdu, jo, líbí se mi. Ale malý detail - nejde mi nastavit. Nevim, jestli je to mnou, či blogem. Ale se stránkou vůbec nehýbám, měla by být ok. Ale jakmile to zaktualizuju - ouha! Je všechno blbě. Na stránce není podklad jaký by měl být, ale jsou tam okraje. V nastavení je všechno jak má být. Jenže tady? Ne. Tak se aspoň zeptám vás - sedím vám ten layout? Já už fakt nemůžu. Mořím se zde s tím celé 4 hodiny a nic. Zítra píšem z ájiny a já neumim nic. :/ Parádní.

Pravidla

11. září 2010 v 20:56 | ° AnNie ~
Copyrigt. ©
RULES
Tento článek by si měl přečíst povinně každý, kdo používá jakkoukoliv mou tvorbu. Na mou tvorbu se vztahují autorské práva. Autorské práva se týkají jak mé grafiky,taktéž mých povídek, kreseb a fotek. A ještě něco: neznalost neomlouvá.


Kontakt

11. září 2010 v 16:15 | ° AnNie ~
ICQ
398 998 555 

EMAIL
amazing.gallery@email.cz

DeviantART

Facebook

Avatar set ~ Hayley Williams ♥

2. září 2010 v 19:47 | ° AnNie ~ |  Avatars
Hayley Williams. Avatar ~AnNie©2010 // amazing-gallery.blog.cz
Hayley Williams. Avatar ~AnNie©2010 // amazing-gallery.blog.cz
Hayley Williams. Avatar ~AnNie©2010 // amazing-gallery.blog.cz
Hayley Williams. Avatar ~AnNie©2010 // amazing-gallery.blog.cz
Hayley Williams. Avatar ~AnNie©2010 // amazing-gallery.blog.cz
Hayley Williams. Avatar ~AnNie©2010 // amazing-gallery.blog.cz
Hayley Williams. Avatar ~AnNie©2010 // amazing-gallery.blog.cz
Hayley Williams. Avatar ~AnNie©2010 // amazing-gallery.blog.cz
Hayley Williams. Avatar ~AnNie©2010 // amazing-gallery.blog.cz
Hayley Williams. Avatar ~AnNie©2010 // amazing-gallery.blog.cz
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Ahój. ♥ Tak se hlásím a po ,,krutém" článku, pod kterým se vyvýjela dost zajímavá diskuze, přidávám nový článek;P Co se týče avatarů. tak některé se mi i docela líběj:P a některé jsou zas k prdu. :)     Co se týče nového laye, nemám tušení, kdy ho nastavím. Mám ho skoro hotový, chybí jen pár dorbností, (jako třeba boxy, stránka..:D) a za chvíli by měl být hotov. Takhle, základní práce je hotova, jen se tam teď trochu mořím s perem. Už mám kousek kousku, co jsem chtěla teďka to jen dodělat a domyslet. (Chápete?:P Ne. Nevadí:) Na víkend jedem pryč, takže tu nebudu. (To znamená, že ani lay nebude.) Co se týče objednávek... ehm. Byla jsem líná a není ani jedna hotová. Ale určitě je dodělám, jakmile budu mít svůj, vrhnu se na to. :) To je vše;) En ♥

Motto dne: Když jsi úplně na dně, nesmutni. Aspoň se máš od čeho odrazit:)