Červenec 2010

My photo 4.4 _ The owlet moth *so tyrkys*

31. července 2010 v 0:25 | ° AnNie ~ |  © ka's photography.
~AnNie ° © 2010
Zelená, tyrkysová můra. Našla jsem ji v lesem nemám ponětí,
jak se jmenuje. Takže jestli je tu někdo biolog, nebo má ánum,
napište, budu vděčná. :) ♥

Jinak týden se tu asi neukážu, jedu do Švýcarska:D Takže si to tu užijte. ♥
S láskou vaše dráhá, nejdražší, unavená, milující Ený :)* ♥                              

Queen of pink? :P

28. července 2010 v 18:58 | ° AnNie ~ |  Rady pro tebe♥
Růžová Barbie Nat
No, čím začít? Všichni jste určitě slyšeli o ,,nové blogové královně" Natalii Sadness. Dívka, která našla zalíbení v růžové barvě, fotkách a modelingu. Mám na ni svůj názor, který vám ukážu poté, co shlédnete video. Taky menší citace z Reflexu:
"Ahoj, právě jsi zavítala na blog, který patří majitelce Natalii Sadness. Není to jen blog, zanechala jsem tady kousek sebe." Kdyby jenom kousek. Modrooká blondýnka s přezdívkou Natalia Sadness (a youtubovou přezdívkou NANINKABARBINKA) ze sebe na svém blogu nechala pořádný kus. V první řadě na něm najdete její božskou fotografii, na které skládá Rubikovu kostku… tedy spíš ji jenom tak drží a kouká na ni… pak je tu fantastický výčet jejích zájmů (SHOPPING, PINK, LADY GAGA, FOOD, HORROR, ELLE) a nechybí dokonce i její vlastní "báseň blogu". Ano, je toho obrovská fůra. Proto k tomu NANINKABARBINKA nahrála pár vysvětlujících otázek a odpovědí:Otázky jsem si netvořila sama. Proč bych to jako dělala.
Odpovídala jsem na dotazy holek na blogu! Takže až si zase někdo
chytrý bude myslet, že si píšu otázky jen tak, zjistěte si okonosti!!!!


Holiday :)

17. července 2010 v 10:53 | ° AnNie ~ |  cvak.cvak..píše ká.
~AnNie ° © 2010
Ahooooj! :) Promiňte, že jsem předem nenapsala, že pozastavuji. Byla jsem na táboře. Tábor byl PECKA, maximálně užasnej. Ale rok je dlouhá doba a bude se mi stýskat. Jinake momentálně jsem na nŠumavě. Děs, pořádD prší. :P  Dneska noci byla strašná bouřka. Tak ale zas bylo 14 dní parných veder a hiců, země už vodu potřebovala. Jinak mám spoustu fotek, které bych jsem chtěla dát, jenže 7/8 zůstalo doma. Pokusím se sem nějaké přidat. Taky mám něco na srdci. O tutich prázdninách tu budu strašně málo, rozjedu to až budu chodit zas do školy. A mé affiliates, prosím nezlobte se, že jsem nenapsala a jestli byla nějaká kontrola, pak mne to mrzí, ale doufám že to pochopíte. :)♥ AnNie :)*